امروز : ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۳
صفحه نخست | اخبار قشم | افزایش مشارکت مهم‌ترین موضوع نشست انتخاباتی قشم

افزایش مشارکت مهم‌ترین موضوع نشست انتخاباتی قشم

منتشر شده در ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۰

هیأت ‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان قشم در نخستین نشست خود پیرامون افزایش امکان اخذ آراء مردم تشکیل شد.

افزایش مشارکت مهم‌ترین موضوع نشست انتخاباتی قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم، محمد محمدحسینی فرماندارقشم شامگاه پنجشنبه دهم خرداد در نشست مشترک هیأت ‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان قشم که با حضور رییس دادگستری، دادستان، مسوولان و اعضاء هیأت های انتخاباتی شهرستان برگزارشد، گفت: افزایش یا جابجایی شعب ثابت و سیار در نقاط مختلف شهرستان با هدف فراهم ساختن فرصت بیشتر اخذ آراء مردم انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان قشم بااشاره به یکصد و دو شعبه ثابت و سیاری که برای برگزاری انتخابات مجلس در دسترس مردم قرار داشت، گفت:با بررسی بازخوردهای انتخابات چندماه قبل این آمادگی وجود دارد که برای افزایش مشارکت و دسترسی آسان‌تر مردم تعداد صندوق‌ها را افزایش دهیم یا جابجایی شعب را در برنامه داشته باشیم.

محمد محمدحسینی بر اهمیت نقش و مسوولیت علما، خطبا و متنفذین اجتماعی برای روشنگری و تبیین دستاوردهای نظام، افزود: مشارکت مردم آگاه شهرستان در تعیین سرنوشت کشور باردیگر حماسه آفرین خواهد بود در همین راستا وظیفه داریم در کمال امنیت و سلامت از آراء مردم صیانت نموده و شرایط مناسبی را برای حضور مردم فراهم کنیم.

گفتنی است بر اساس برنامه زمانبندی اعلامی وزارت کشور، ثبت نام داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از امروز آغاز شده و روزجمعه ۸ تیرماه سالجاری رویداد مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات در کشور برگزار می شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23995

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *