امروز : ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۵:۵۹
صفحه نخست | سیاسی | مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان: جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات دارد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان: جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات دارد

اخبار :
منتشر شده در ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۶
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان: جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات دارد

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان گفت: امروز بخش زیادی از افزایش مشارکت بر عهده دانشجویان است و جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات دارد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، محمد جواد خجسته در آیین گرامیداشت روز دانشجو که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی، فرهنگیان و پیام‌نور شهرستان رودان برگزار شد، ۱۶ آذرماه را متعلق به تمامی دانشجویان دانست و اظهار کرد: امروز روزی است که در آن باید رسالت‌های دانشجویان در جامعه تبیین شود.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت نقش دانشجو در جامعه گفت: امروز همه ما در فضای مجازی یک فعال محسوب می‌شویم و باید به بهترین شکل تبیین گر باشیم، تبیین‌گری دانشجو بواسطه بالا بردن قدرت تبیین، دوری از سیاست بازی و پیگیری اخبار و اطلاعات و تحولات روز جهان است.

وی افزود: امید آفرینی در جامعه دیگر وظیفه دانشجویان است از سوی دیگر مشارکت در انتخابات برای همه ما یک وظیفه است و انتظار می‌رود جنبش‌های دانشجویی برای جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.

وی با اشاره به برگزاری اردوی راهیان پیشرفت تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف کارهای بزرگی انجام داده دانشجویان باید از این اقدامات بازدید و آن برای مردم نیز تبیین کنند.
وی در ادامه با اشاره به پرسش های دانشجویان در راستای چگونگی تبیین گری در جامعه تصریح کرد: بیان اقدامات خوب نظام و دولت یکی از جبهه‌های تبیین گری در جامعه است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان در ادامه با اشاره به برخی اقدامات خوب دولت در هرمزگان گفت: طی دو سال گذشته در حوزه راهسازی، بهداشت و درمان و بیمارستان سازی، چند بندر جدید، نیروگاه اتمی سیریک تحقق یافته است که از کارهای بزرگ و ماندگار در هرمزگان است.

خجسته افزود: توسعه آموزشی ۲۸ آموزشگاه تخصصی جوار صنایع، بهره برداری از هفت هزار مسکن ملی که به زودی با اقدامات جهادی به ۲۰ هزار مسکن خواهد رسید از دیگر کارهای بزرگ در هرمزگان است.

خجسته در پایان به درخواست‌های دانشجویان شهرستان در خصوص موضوعات رفاهی پاسخ داد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=17479

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *