امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۲۵
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | مدیرعامل هلال احمر هرمزگان: بیش از هشت هزار نفر آموزش‌های امدادی فراگرفتند

مدیرعامل هلال احمر هرمزگان: بیش از هشت هزار نفر آموزش‌های امدادی فراگرفتند

منتشر شده در ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲
جمعیت هلال احمر

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، مختار سلحشور روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگاران اعلام کرد: دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر در جهت ارتقای توانمندی‌های علمی و عملیاتی نجاتگران، امدادگران و توسعه فرهنگ خودامدادی و دگرامدادی برگزار شده است.

وی ادامه داد: ۱۰ دوره تخصصی ویژه نجاتگران و امدادگران با حضور ۲۳۴ فراگیر، ۱۶۹ دوره امداد و کمک‌های اولیه با حضور بیش از۲۷۰۰شرکت کننده، ۱۵۱ دوره آمادگی در برابر مخاطرات ویژه ۲ هزار و ۳۷۰ فراگیر از جمله دوره‌های آموزشی برگزارشده درسال جاری بوده است.

وی اضافه کرد: ۶۲ دوره پایه داوطلبی با حضور ۷۰۹ بهره‌ور، ۲۸ دوره آموزش مخاطرات صنعتی ویژه کارکنان واحدهای فعال صنعتی با شرکت ۴۰۳ نفر، ۵۰ دوره مواجهه با خشکسالی و تغییرات اقلیمی با حضور ۸۳۷ نفر و ۵۱ دوره جامعه آماده در برابر مخاطره‌ها با مشارکت ۸۰۷ نفر هم برگزار شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان یادآور شد: هدف از برگزاری این دوره ها افزایش آمادگی، مهارت و توان علمی و عملیاتی و تاب‌آوری جامعه در زمان وقوع حوادث احتمالی است که برگزاری این دوره‌ها با رعایت موازین بهداشتی به صورت حضوری و برخط ادامه دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12063

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *