اخبار قشمپیشنهاد سردبیرقشم

قطار آسفالت قشم از مسکن مهر به راه افتاد

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری قشم؛ سید مسعود آل عبایی با اشاره به اینکه زیرسازی تمامی معابر اصلی و فرعی مسکن مهر توسط این شهرداری انجام شده و قطار این آبادانی به راه افتاده، گفت: از آنجایی که سازماندهی و بهسازی معابر یکی از اصلی ترین وظایف شهرداری محسوب میشود، عملیات بهسازی و آسفالت شهرک ها و محلات این شهر با جدیت درحال پیگیری است.

شهردار قشم با اشاره به وضعیت آسفالت مسکن مهر، اظهار کرد: نهضت آسفالت شهرداری شروع شده و نقطه آغاز آن از مسکن مهر بود.

آل عبایی ادامه داد: جمع کل آسفالتهای در دست اجرا ۴۳ هزار متر مربع است و برای کل پروژه اعتباری به ارزش ۲۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی با بیان ضرورت توسعه و بهبود شبکه حمل و نقل شهری، عنوان کرد: بعد از اجرای موفق جدول گذاری مسکن مهر، زیرسازی و آسفالت مسکن مهر نیز به پایان رسیده است و اینک شهرداری به سراغ عملیات اجرایی آسفالت گرم محله پاگز و شهرک بوستان، سایت سمن، محله سجادیه رفته است.

شهردار قشم تصریح کرد: بعد از نقاط مذکور، آسفالت معابر شهرک سیستان ، شهرک نریمان ، سام وزال و سایت نخل زرین نیز توسط شهرداری قشم اجرا میشود که پیمانکار این پروژه ها، شرکت مسیر گستر قشم است و پیش بینی میشود که این پروژه ها حداکثر تا ۴ ماه دیگر به بهره برداری برسند.

www.qeshmcity.ir
روابط عمومی شهرداری قشم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا