اجتماعیپیشنهاد سردبیر

فرماندار شهرستان پارسیان: ۱۶روستای پارسیان از نعمت گاز بهره‌مند شدند

فرماندار پارسیان گفت: در سال ۹۹ تعداد قابل توجهی طرح‌های شاخص و مهم از جمله گاز رسانی به ۱۶ روستای این شهرستان با پیگیری و تاکید استاندار هرمزگان تقدیم مردم این منطقه شده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، مجتبی رضاپور روز شنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: افتتاح اسکله شماره پنج منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان از دیگر طرح‌های شاخصی بوده که سال گذشته به صورت ویدئوکنفرانس با رییس جمهوری کلید خورد.

وی بیان داشت:  افتتاح دبیرستان ۱۸ کلاسه فاطمیه پارسیان، افتتاح قطعه چهار بزرگراه کریدور جنوب در محدوده روستای بوچیر بطول چهار کیلومتر، احداث گلخانه به میزان ۱۵هکتار، توسعه صادرات غیرنفتی از بندر شیوء و اسکله صنایع انرژی بر پارسیان به میزان ۲۵۰هزار تن از دیگر پروژه های مهمی بوده که در سال ۹۹ تقدیم مردم پارسیان شد.

فرماندار پارسیان اظهارداشت:  همچنین در سال گذشته ۱۲ پروژه در بخش انرژی با هزینه‌ای افزون بر ۹۶۰ میلیارد ریال، ۱۲پروژه در بخش کشاورزی، منابع طبیعی و شیلات با هزینه‌ای افزون بر ۲۴۰ میلیارد ریال، هفت پروژه در بخش صنعت، معدن و تجارت و شهرک های صنعتی با هزینه‌ای افزون بر ۱۸۰ میلیارد ریال به اضافه ۶۰میلیون یورو، ۱۴پروژه در بخش توسعه و خدمات شهری با هزینه‌ای افزون بر ۱۳۰ میلیارد ریال  و سه پروژه در بخش حمل و نقل جاده ای با هزینه‌ای افزون بر ۱۴۰میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

رضاپور یادآورشد: آموزش عمومی به تعداد ۶ مدرسه با هزینه‌ای افزون بر ۳۱۰ میلیارد ریال، آب شهری و روستایی به تعداد پنج پروژه با هزینه‌ای افزون بر ۷۰ میلیارد ریال، ارتباطات و فناوری اطلاعات به تعداد۶ پروژه با هزینه‌ای افزون بر ۷۰ میلیارد ریال، ورزش با تعداد پنج پروژه با هزینه‌ای افزون بر ۵۰ میلیارد ریال و توسعه و خدمات روستایی تعداد۱۳پروژه با هزینه‌ای افزون بر ۲۵ میلیارد ریال از دیگر اقدام‌های مهم شهرستان پارسیان در سال ۹۹ بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین بخش مذهبی، فرهنگی و هنری با هزینه‌ای افزون بر ۴۰ میلیارد ریال، بهداشت و درمان با هزینه‌ای افزون بر ۱۵ میلیارد ریال و منابع آب با هزینه‌ای افزون بر چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هر کدام یک طرح در سال گذشته به بهره‌برداری رسید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا