اجتماعیاخبار قشمپیشنهاد سردبیر

علی درویش‌پور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شد

با حکم دبیر شورای عالی مناطق آزاد، علی درویش‌پور به سمت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، حمیدرضا مومنی در این حکم خطاب به درویش‌پور بیان کرده است: با عنایت به تفویض اختیار رییس  جمهوری محترم و در اجرای ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری- صنعتی و به موجب این حکم به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم  منصوب می شوید.

وی در این از حکم افزوده است: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام «سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»از جنابعالی انتظار می رود در راستای ارتقاء جایگاه و گسترش و تسهیل تولید در منطقه اهتمام لازم را فراهم آورید.

دبیر شورای عالی ماطق آزاد ادامه داد: در این راه باید با بهره مندی از ظرفیت های استراتژیک آن منطقه، به منظور رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب تلاش شود.

مومنی خاطرنشان کرد:همچنین حمایت از تولید داخلی و حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی، از دیگر هدف‌هایی است که انتظار می‌رود با تعامل و همکاری با سایر اعضاء هیأت مدیره زمینه تحقق آن را در منطقه فراهم آورید.

درویش‌پور پیش از این معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بود و پیش از این «کیهان عباسیان» سرپرستی سازمان منطقه آزاد قشم را بر عهده داشت.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا