امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۱۶
صفحه نخست | اقتصادی | عرضه مستقیم ماهی تنظیم بازار در بندرعباس

عرضه مستقیم ماهی تنظیم بازار در بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۰

مدیرکل شیلات هرمزگان از عرضه مستقیم ماهی در راستای تنظیم بازار از 27اسفند ماه جاری با همکاری اتحادیه تعاونی های صیادی استان و تعاونی های صیادی هرمزگان خبر داد.

عرضه مستقیم ماهی تنظیم بازار در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری قشم، مسعود بارانی مدیرکل شیلات هرمزگان امروز گفت: با پیگیری و تلاش صورت گرفته و در جهت تنظیم قیمت از امروز شاهد عرضه آبزیان به صورت مستقیم و بانرخ صیادی با حمایت اتحادیه تعاونی صیادان هرمزگان، جامعه صیادی و شیلات هرمزگان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه مصرف غذاهای دریایی به ویژه ماهی در سلامت افراد نقش بسزایی دارد تصریح کرد: به طور یقین توزیع ماهی به صورت مستقیم و با قیمت مناسب تأثیر بسزایی در افزایش سهم پروتئین دریایی در سبد غذایی خانواده‌های هرمزگانی خواهد داشت.

بارانی با بیان اینکه این ماهیان تازه از شهرستان‌های مختلف استان از جمله بندرلنگه، جاسک، سیریک، قشم، بندرلنگه و … توسط تعاونی‌های صیادی به بندرعباس آورده می‌شود، اظهار کرد: شهروندان می‌توانند انواع ماهی مورد نیاز خود را مانند هوور، شهری، سنگسر، زرده، سارم، حلوا سیاه، ماهیان گرگوری و… خریداری کنند و در سبد غذایی خود قرار دهند.

محل عرضه مستقیم آبزیان غرفه اتحادیه تعاونی های صیادی هرمزگان در محل بازار صادقیه واقع در مدیان صادقیه به سمت خیابان طلوع است و در محل نیز خدمات بسته بندی و پاک کردن صورت می گیرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *