امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۴
صفحه نخست | اجتماعی | عذرخواهی اوپال از بندرعباسی‌ها

عذرخواهی اوپال از بندرعباسی‌ها

اخبار :
منتشر شده در ۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱:۲۶

بر اساس ویدئوی منتشرشده از اقدام مجتمع تجاری اوپال تهران برای معرفی بندرعباس واکنش‌ های گسترده‌ ای را به دنبال داشت، این واکنش ها موجب شد تا مجتمع بلافاصله برچسب مربوطه را محو و یک اطلاعیه عذرخواهی هم صادر کند.

انتقادات به شیوه معرفی بندرعباس در مرکز تجاری اُپال

به گزارش پایگاه خبری قشم، مجتمع تجاری اوپال در تهران به مناسبت نوروز برچسب‌هایی از معرفی شهرهای مختلف ایران از جمله بندرعباس را بر دیواره‌ها و کف این مجتمع نصب کرده بود اما در یکی از برچسب‌ها، اهالی بندرعباس را شبیه آفریقایی‌ها خوانده بود.

این موضوع که واقعیت هم نداشت با واکنش‌های گسترده‌ای میان اهالی بندرعباس و فعالان فضای مجازی مواجه شد.

برخی بندرعباسی‌های مقیم تهران و برخی از مسافران بندرعباسی‌ نوروز در پایتخت نیز به طور حضوری در این مجتمع تجاری که در منطقه سعادت آباد تهران قرار دارد، اعتراض خود را به گوش مسئولان این مجتمع رساندند.

این پیگیری‌ها موجب شد تا این مجتمع بلافاصله برچسب مربوطه را محو کرده و یک اطلاعیه عذرخواهی هم صادر کرد.

این مجتمع تجاری در اطلاعیه‌اش نوشت: زنده باد بندرعباسی ها.زنده باد اصفهانی ها .زنده باد زاهدانی ها.زنده باد مشهدی ها.شیرازی ها.کرمانی ها. یزدی ها.خرم آبادی ها، رشتی ها و..زنده باد ایران.

همه ما ایرانی هستیم. از جنوب تا شمال.از غرب تا شرق.ما فرزندان خلیج فارسیم.توی این چند روز برای بخشی از مردم محترم بندرعباس سوتفاهمی ایجاد شد. اپال متعلق به همه مردم ایرانه و دوست نداره هیچ ایرانی ای دلش بشکنه و اگر همچین اتفاقی پیش بیاد حتما پوزش می خواد و ناراحت میشه.

ما عاشق بچه های خلیج فارسیم و امسال خواستیم مردم همه شهرها توی عید همو ببینن و با هم دید و بازدید کنن و بیشتر همو بشناسن و کنار هم باشن.

پس اگر دلی شکسته ما رو ببخشه که اپال همیشه عاشق مردم و جنوبی هاست. می دونیم که دل بندری ها دریاست. زلال و قِشنگ. مردمی که راه خودشون رو می رن.راه مهر و دوستی.

و مثل همیشه، به دور از تمام‌ چشم های بد، ایرانی ها کنار هم می مونن و با هم راه رو ادامه میدن.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22520

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *