امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۳
صفحه نخست | اخبار قشم | طرح‌های ورزشی به ارزش ۱۸۵ میلیارد ریال در توریان قشم افتتاح شد

طرح‌های ورزشی به ارزش ۱۸۵ میلیارد ریال در توریان قشم افتتاح شد

منتشر شده در ۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۳
سماح

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ مهدی دوستی روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌های ورزشی افزود: این طرح‌ها با تخصیص ۱۸۵ میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۴۶ مترمربع احداث شده است.

وی بیان کرد: احداث زمین چمن مصنوعی این روستا به مساحت یکهزار و ۳۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۳ میلیارد ریال از سال ۱۴۰۰ آغاز شده بود.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار کرد: سالن ورزشی توریان قشم نیز به مساحت یکهزار و ۱۴۶ مترمربع، ۱۷۲ میلیارد ریال ارزش دارد که ساخت آن در سال ۱۳۹۴ آغاز و امروز در راستای سیاست اولویت بخشی دولت مردمی به طرح‌های نیمه‌تمام افتتاح شد.

توریان، روستایی در بخش مرکزی شهرستان قشم است که بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵، جمعیت آن برابر با ۲ هزار و ۳۳۹ نفر (۶۲۵ خانوار) است.

محمد محمدحسینی تختی فرماندار، اعضای شورای اداری و شورای تامین شهرستان قشم، عادل پیغامی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، ائمه جمعه شیعه و اهل سنت شهرستان قشم و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستان استاندار هرمزگان را در سفر به قشم همراهی می کنند.
در سفر نیم روزه استاندار هرمزگان به شهرستان قشم افزون بر هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال طرح در حوزه شهرستانی و منطقه آزاد قشم بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13879

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *