امروز : ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۳
صفحه نخست | اجتماعی | رسیدگی شکایت مردمی در رابطه با بهداشت موادغذایی در هرمزگان

رسیدگی شکایت مردمی در رابطه با بهداشت موادغذایی در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بازرسان بهداشت محیط تاکنون تعداد 3 هزار و ۶۶ شکایت مردمی در رابطه با بهداشت موادغذایی بررسی کرده اند.

رسیدگی شکایت مردمی در رابطه با بهداشت موادغذایی در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان امروز گفت: بازرسان بهداشت محیط در راستای وظایف خود در سال جاری نسبت به اخذ اخبار و شکایات مردمی که در سامانه ۱۹۰ کشوری و ۳۱۱۸ استانی ثبت شده بود اقدام کرده و تاکنون تعداد ۳۰۶۶ شکایت مردمی در رابطه با بهداشت موادغذایی در۹ماهه اول سال جاری بررسی و رسیدگی شده است.

  وی بیان کرد: طی ۹ماه سال جاری بیش از ۲۱۶۵ شکایت در سامانه ۱۹۰ و ۹۰۱ شکایت در سامانه ۳۱۱۸ استانی ثبت و از سوی بازرسان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان پیگیری شده است.

با شماره تلفن ۱۹۰ شکایت به مسائل بهداشت محیط را به این سامانه اطلاع دهند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: بیشترین شکایات ثبت شده در سامانه بهداشت ۱۹۰ در خصوص بهداشت محیط، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و آب و فاضلاب و پسماند بوده است.

ذاکری اعلام کرد: شهروندان در سراسر استان می توانند در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی مانند عرضه موادغذایی فاسد،تاریخ گذشته، موادغذایی غیرمجاز و موارد نگهداری نامناسب موادغذایی ازطریق شماره تلفن ۱۹۰ شکایات مربوط به مسائل بهداشت محیط خود را به این سامانه اطلاع دهند که پس از ثبت شکایات بازرسان در اسرع وقت به محل مورد نظر مراجعه کرده و رسیدگی لازم را انجام خواهند داد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=20766

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *