امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۲
صفحه نخست | اجتماعی | شناسایی و دستگیری یک گروگانگیر در هرمزگان

شناسایی و دستگیری یک گروگانگیر در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۳

 فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش ضربتی و همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی استان یک گروگانگیر دستگیر و فرد ربوده شده به آغوش خانواده بازگشت.

شناسایی و دستگیری یک گروگانگیر در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت احدی از شهروندان در بندرعباس مبنی بر اینکه برادرش در تاریخ ۲۰ آذرماه صبح زود از منزل خارج شده و تاکنون بازنگشته، بلافاصله پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های اولیه صورت گرفته مشخص شد توسط فرد یا افرادی ربایش صورت گرفته که با تلاش همه جانبه کاراگاهان پلیس آگاهی استان و انجام تحقیقات فنی وتخصصی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی احدی از عاملین ربایش به هویت امیرمسعود ب شناسایی  و در یک عملیات ضربتی دستگیرشد.

گروگانگیر در بیابان‌های اطراف شهر کهنوج شناسایی شد

سردار جاویدان اظهار داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی فنی بعمل آمده ضمن اعتراف به آدم ربایی، محل نگهداری فرد ربوده شده را در شهرستان کهنوج اعلام  کرد که مأموران با تشکیل تیمی با اخذ نبابت قضائی به محل اعزام که با تلاش‌های صورت گرفته، روز گذشته محل گروگانگیر در بیابان‌های اطراف شهر کهنوج شناسایی و نامبرده صحیح و سالم آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

این مقام ارشد انتظامی استان  انگیزه متهم از این اقدام مجرمانه اخاذی به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال عنوان و خاطر نشان کرد:  متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد و تلاش برای شناسایی ودستگیری دیگر متهمان احتمالی این پرونده ادامه دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=19545

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *