امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹:۴۹
صفحه نخست | سیاسی | سرپرست فرمانداری بندرعباس معارفه شد

سرپرست فرمانداری بندرعباس معارفه شد

اخبار :
منتشر شده در ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

در مراسمی با حضور پروفسور احسان کامرانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان، حبیب بهادری به عنوان سرپرست فرمانداری بندرعباس معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، احسان کامرانی در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بندرعباس با اشاره به جنایت های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه به ویژه کودکان و زنان، عنوان کرد: رژیم جنایتکار و جعلی صهیونیستی با جنایت های هولناک خود تمام مرزهای انسانیت را پشت سرگذاشته است.

وی افزود: طوفان الاقصی تبعات بیش از ۷۵ سال ظلم و جنایت های صهیونیست ها علیه مردم مظلوم فلسطین بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: جنایت های ضد بشری رژیم جعلی صهیونیستی علیه زنان و کودکان مظلوم غزه موجب جریحه دار شدن عواطف انسانی  در سراسر دنیا شده است.

دکتر کامرانی در همین خصوص، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در قریب چهل روز کشتار بی رحمانه و غیر انسانی مردم مظلوم غزه بیش از ۸ هزار کودک و زن مظلوم این باریکه را به خاک و خون کشیده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: سکوت نهادهای بین المللی حقوق بشری به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر جنایات رژیم صهیونیستی موجودیت این نهاد را زیر سوال برده است.

کامرانی با انتقاد از انفعال کشورهای اسلامی در حمایت از مردم مظلوم غزه، افزود: دولت های اسلامی در برابر جنایات وحشیانه صهیونیست ها موضع قاطعی اتخاذ نکرده اند و این امر موجب گستاخی بیش از پیش این رژیم جعلی شده است.

وی گفت: حرکت های گسترده مردمی در حمایت از مردم مظلوم غزه در بیش از ۱۲۰ کشور جهان قابل تحسین است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به اهمیت شهرستان بندرعباس، اظهار داشت: شهرستان بندرعباس با عنوان مرکز استان با دارا بودن شش بخش از شهرستان های مهم استان است.

وی در همین خصوص تصریح کرد: وجود بازار کار مناسب شهرستان بندرعباس را به عنوان یکی از مقاصد اصلی افراد جویای کار در کشور مبدل کرده است.

کامرانی افزود: تقویت زیرساخت های حمل و نقل عمومی در شهر بندرعباس برای کاهش هزینه های مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است که ضروری است در دستور کار فرماندار جدید شهرستان با همکاری شهرداری قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: تسریع در اجرای طرح نهضت مسکن ملی در شهر بندرعباس یکی از ماموریت های مهم فرماندار جدید شهرستان بندرعباس با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط است.

وی با اشاره به اهمیت کاهش آسیب های اجتماعی در محلات حاشیه نشین بندرعباس، افزود: وجود آسیب های متعدد اجتماعی در محلات حاشیه نشین و کم برخوردار بندرعباس از معضلات مهم دیگر این کلان شهر  است که ضروری است فرماندار جدید شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی در راستای کاهش آنها گام بردارد.

کامرانی گفت: با توجه به بهبود شرایط آب و هوایی شهرستان بندرعباس یکی از مقاصد اصلی گردشگران و مسافران در نیمه دوم سال در سفر به استان است که ضروری است تدابیر لازم به منظور رفاه حال مردم و گردشگران به ویژه تقویت زیرساخت ها در مناطق ساحلی یا جدید دنبال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان،  افزود: کلیه فرمانداران تدابیر لازم را برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با برنامه ریزی مناسب مهیا کنند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات مردم ساکن در بخش های تابعه شهرستان بندرعباس از جمله ماموریت های دیگر فرماندار جدید شهرستان بندرعباس است که ضروری است با برنامه ریزی مناسب دنبال شود.

در پایان این مراسم آقای حبیب بهادری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرعباس معرفی و از  خدمات دو ساله آقای محمد مرودی با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=16767

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات