امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۵۲
صفحه نخست | اخبار قشم | سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

منتشر شده در ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲
درمانی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فرینا، افشار فتح الهی در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم، اظهار کرد: تلاش‌ها و پیگیری‌های زیادی برای جذب امکانات، تجهیز و توسعه فضاهای درمانی در دو سال گذشته صورت گرفته است.

فتح الهی ادامه داد: کادر بهداشت و درمان جان خود را فدا می‌کنند که جان مردم را نجات دهند و از مردم درخواست داریم به خاطر جان خودشان و کادر درمان، بیشتر مراعات کنند تا از این سختی عبور کنیم.

وی با بیان اینکه افزایش رضایتمندی از خدمات درمانی باید مورد توجه قرار گیرد؛ افزود: سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان آماده تأمین کمبودها و امکانات ضروری مراکز درمانی جزیره است.

سرپرست منطقه آزاد قشم در ادامه وجود تعامل و هم افزایی بخش‌های مختلف جهت همراهی با کادر درمان و شبکه بهداشت شهرستان را عامل مهمی در بهبود وضعیت خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان دانست.

گفتنی است در پایان این بازدید با دستور ویژه سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم قرار شد معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و تعاونی کارمندان این سازمان برای حل فوری برخی از مشکلات این بیمارستان اقدامات لازم را انجام دهند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12155

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *