امروز : ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۶
صفحه نخست | اجتماعی | رییس دادگستری هرمزگان خبرداد؛ انهدام باند قاچاق مواد مخدر در هرمزگان / دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ

رییس دادگستری هرمزگان خبرداد؛ انهدام باند قاچاق مواد مخدر در هرمزگان / دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ

منتشر شده در ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳
مخدر

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از هرمز،علی صالحی اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضایی و طی یک عملیات ضربتی و منسجم توسط مأموران انتظامی، ۲ دستگاه کامیون حامل مواد مخدر در محور ایستگاه شهید چغازردی «میناب» و ایستگاه بازرسی فاریاب شهرستان «رودان» شناسایی و توقیف شدند.

وی با بیان اینکه در این رابطه ۳ نفر از سوداگران مرگ دستگیر شده اند افزود: طی این عملیات یک تن و ۳۹۰ کیلوگرم تریاک و ۲۷۵ کیلوگرم هروئین از یک دستگاه کامیون در ایستگاه بازرسی فاریاب شهرستان «رودان» و همچنین ۳۵۸ کیلوگرم تریاک و ۱۵۱ کیلوگرم ماده مخدر شیشه نیز از کامیون دیگر در ایستگاه بازرسی شهید «چغازردی» میناب کشف شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به اینکه در این عملیات جمعاً ۲ تن و ۱۷۴ کیلو گرم ماده مخدر کشف شده است، ادامه داد: اعضای این باند سازمان یافته قاچاق مواد مخدر، قصد داشتند محموله‌های مواد افیونی را از مبدا استان‌های شرقی کشور به شهرستان‌های «رودان و میناب» انتقال دهند.

صالحی همچنین خاطرنشان کرد: عواقب بسیار سنگینی در انتظار قاچاقچیان مواد مخدر است و دستگاه قضایی با سوداگران مرگ، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5317

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *