امروز : ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۰
صفحه نخست | اجتماعی | رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا» در بندرعباس

رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا» در بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۳

مراسم رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا»، نماد فرهنگی فرزندآوری در هرمزگان به همت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور رئیس این دانشگاه و مسئولان برگزار شد.

رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا» در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری قشم، عروسک‌های «دادا و کاکا» با هدف تأثیرگذاری بر مخاطبان کودک و نوجوان و مطالبه آن‌ها از پدر و مادر برای داشتن دادا (خواهر) و کاکا (برادر)، مقابله با آسیب‌های «تک فرزندی» و فرهنگسازی و ترویج جوانی جمعیت و فرزندآوری طراحی و ساخته شدند.

رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا» در بندرعباس

 

ایده و اجرای این کار ارزشمند به همت کمیته رسانه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (مدیریت روابط عمومی دانشگاه) انجام شده است.
به مناسبت عید سعید مبعث و ایام الله دهه فجر رونمایی از «دادا و کاکا» توسط دکتر غلامعلی جاودان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان، حجت السلام والمسلمین سید عباس تقوی رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، حبیب بهادری فرماندار شهرستان بندرعباس، سرگرد پاسدار موسی رنجبری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان، معاونین و مدیران دانشگاه، دکتر محدثه درویشی مدیر کل اموربانوان و خانواده استانداری، مهندس مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، مصیب نظری رئیس شورای شهر بندرعباس، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خبرنگاران حوزه سلامت در سالن فارابی بیمارستان شهیدمحمدی برگزار شد.

 

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=20835

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *