پیشنهاد سردبیرکرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: اختصاص شمار زیادی واکسن آسترازینکا و برکت به هرمزگان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شمار زیادی واکسن آسترازینکا و برکت به استان هرمزگان اختصاص یافته است و در روزهای آینده واکسن سینوفارم هم به استان وارد می شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از خبرگزاری مهر، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، بیان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته با جان باختن ۹ نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دو هزارو ۲۱۶ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه با بستری شدن ۸۹ نفر دیگر، شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۷۸۰ نفر رسید، تصریح کرد: اکنون ۱۳۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۳۳ نفر از آن‌ها وخیم است.

وی با بیان اینکه شمار زیادی واکسن آسترازینکا و برکت به استان هرمزگان اختصاص یافته است، عنوان کرد: اولویت تزریق این واکسن‌ها برای افرادی است که باید دوز دوم را دریافت کنند و به زودی به آنان پیامک ارسال می‌شود.

فرشیدی با اشاره به اینکه در روزهای آینده شمار زیادی واکسن سینوفارم هم به استان وارد می شود، اظهار کرد: از هم استانی‌ها تقاضا می شود بدون دریافت پیامک به مراکز تجمیعی تزریق واکسن مراجعه نکنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا