امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۹:۰۱
صفحه نخست | اجتماعی | دستگیری هشت نفر اراذل و اوباش در هرمزگان

دستگیری هشت نفر اراذل و اوباش در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۴

 فرمانده انتظامی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی و دستگیری هشت نفر از اراذل و اوباش و اخلال گران نظم عمومی در استان خبر داد.

دستگیری هشت نفر اراذل و اوباش در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان روز شنبه افزود: طرح ضربتی ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد با مخلان نظم عمومی، مجرمان و متهمان تحت تعقیب و فراری در قالب طرح محله محور به مدت ۴۸ ساعت در سطح استان اجرا شد.

وی ادامه داد: در این طرح در چند عملیات ضربتی و جداگانه، در مجموع هشت نفر از مخلان نظم عمومی و اراذل و اوباش که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کردند دستگیر شدند.

توقیف چهار دستگاه خودرو و ۲ دستگاه کارت خوان متعلق به اراذل و اوباش

به گفته رییس پلیس هرمزگان در بازرسی از منازل و مخفیگاه های متهمان تعدادی سلاح سرد از نوع چاقو، قمه، پنجه بکس، یک عدد جلیقه ضد گلوله، اسپری فلفلی، ۱۳ کیلو و ۷۰۰ گرم موادرمخدر ماری جوانا و ۱۶ تیر فشنگ شکاری کشف شد.

این مسئول انتظامی استان یادآور شد: در این طرح چهار دستگاه خودرو و ۲ دستگاه کارت خوان متعلق به متهمان توقیف شد و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد سوء امنیتی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و پاک سازی محل اقدام شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=20557

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *