امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۹:۵۹
صفحه نخست | دسته‌بندی نشده | دستگیری قاتل ۱۴ ساله توسط پلیس هرمزگان

دستگیری قاتل ۱۴ ساله توسط پلیس هرمزگان

منتشر شده در ۱۲ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۹

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان میناب قاتل 14 ساله که در نزاع جمعی مرتکب قتل شده و متواری شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری قاتل 14 ساله در میناب

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی چند نوجوان و قتل یکی از عاملان درگیری در شهر سندرک شهرستان میناب، پیگیری موضوع دردستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پاسگاه سندرک با تشکیل تیمی به محل وقوع حادثه اعزام و در تخقیقات میدانی و پلیسی صورت گرفته مشخص شد جند نوجوان با هم درگیر و دراین نزاع جمعی دو نوجوان ۱۴ و ۱۷ ساله با چاقو با یکدیگر در گیر شده  که متهم ۱۴ ساله با ضربه چاقو به گردن دیگر عامل درگیری  منجر به قتل وی شده و از صحنه متواری شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان اذعان داشت: با تلاش همه جانبه صورت گرفته و همکاری پلیس اگاهی میناب ، قاتل ۱۴ ساله شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهم آلات قتل  کشف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم و معرفی وی به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: متهم در مواجهه با مستندات پلیس به قتل اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

سردار  جاویدان در پایان با بیان این که خانواده های و والدین باید بیش از پیش مراقب و مواظب فرزندان خود باشند، خطاب به مجرمین و افراد هنجار شکن  هشدار داد که چشمان تیزبین پلیس همیشه ناظر بر اعمال آنان است و دیر یا زود برابر قانون به سزای عمل مجرمانه خود خواهند رسید.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=18919

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *