اخبار قشمپیشنهاد سردبیر

دستگیری قاتل در کمتر از ۱۰ ساعت در قشم

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتل تبعه خارجی در کمتر از ۱۰ ساعت در شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: در پی یک فقره قتل در یکی از روستاهای قشم و فراری شدن قاتل ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قشم قرار گرفت.

وی افزود: تیمی متشکل از ماموران زبده انتظامی شهرستان پس از انجام بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی و نامحسوس متهم را شناسایی و فرایند دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اذعان کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضائی متهم را در اسکله لافت در حالی که قصد خروج از شهرستان را داشت شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی هرمزگان تصریح کرد: قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

سردار “غلامرضا جعفری” در پایان با اشاره به اینکه این قاتل برای سیر روند قانونی تحویل مراجع قضائی شد خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع‌رسانی کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا