امروز : ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۷
صفحه نخست | اجتماعی | دستگیری سارقان مسلح طلا در هرمزگان

دستگیری سارقان مسلح طلا در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۹

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت از دستگیری باند سارقان مسلح طلاجات منزل در میناب خبر داد.

دستگیری سارقان مسلح طلا در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح جزئیات این خبر افزود: درپی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلاجات از یک منزل در اوایل بامداد دوم فروردین امسال در میناب و متواری شدن سارقان ، بلافاصله کارآگاهان پلیس اگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی بیان کرد: پس از حضور تیم آگاهی در محل و انجام تحقیقات و بررسی تخصصی مشخص شد که در شب سه نفر ناشناس با صورت پوشیده و مسلح به سلاح گرم وارد منزل شده و با تهدید و ارعاب در مجموع ۲۰ حلقه النگو و ۱۵ حلقه انگشتر و زنجیر و پنج دستگاه گوشی تلفن همراه را به سرقت برده و متواری شدند.

وی اظهار کرد: با تلاش همه‌جانبه و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی و کار اطلاعاتی انجام شده، مشخص شد فردی به هویت معلوم به انگیزه خصومت شخصی با طرح و نقشه قبلی و با همراهی ۲ نفر از دوستان خود اقدام به سرقت کرده‌اند که پس از ساعت‌ها تعقیب و مراقبت و رصد متهمان نهایت محل تردد و اختفای آنان شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در ۲ عملیات ضربتی و همزمان سارقان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های فنی انجام شده، به سرقت مسلحانه طلاجات از منزل شاکی اعتراف کردند که با شناسایی و دستگیری مالخر اموال سرقتی در بازرسی از مخفیگاه وی طلاجات سرقت شده کشف و متهمان با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

براساس پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، هشتم فروردین‌ماه جاری نیز اعضای یک باند سه نفره سرقت طلاجات منزل که از استان دیگری وارد بندرعباس شده بودند، بعد از سرقت و هنگام خروج از هرمزگان شناسایی و دستگیر شدند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22926

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *