امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۹
صفحه نخست | اجتماعی | دستگیری سارقان سوخت خودروهای سنگین در هرمزگان

دستگیری سارقان سوخت خودروهای سنگین در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری سارقان سوخت از باک کامیون ها در برخی از توقفگاههای جاده ای استان خبر داد.

دستگیری سارقان سوخت خودروهای سنگین در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در پی  وقوع چند فقره سرقت سوخت از باک خودروهای سنگین در برخی از توقفگاههای جاده ای استان و متواری شدن سارقان، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کارمأموران  قرار گرفت.

سارقان بعد از چند ساعت تعقیب غیرمحسوس دستگیر شدند

وی افزود: مأموران گشت پاسگاه انتظامی گنو از توابع شهرستان بندرعباس شب گذشته پس از گشت زنی های پنهان و آشکار در حوضه استحفاظی در محل  پمپ بنزین برون شهری  و جاده ای مستقر شده و پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت نامحسوس  نهایتا  به یکدستگاه خودرو  پژو ۴۰۵ نقره ای با دو نفر سرنشین  که وارد پارکینگ پمپ بنزین شدند مشکوک شده و ظن مأموران به  سارق بودن سرنشینان خودرو قوت گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت:  پس از دقایقی پایش غیرمحسوس متهمان، درب باک یکدستگاه کامیون تریلی را با استفاده از قیچی و پیچ گوشتی باز و قصد سرقت گازوئیل داشتند که با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که در یک اقدام پلیسی و هدف قراردادن لاستیک های خودرو راننده با استفاده از تاریکی هوا متواری و سرنشین خودرو بهویت «محمد ب» دستگیر و خودرو سارقان به علت نشتی گازوئیل دچار حریق شد که با حضور عوامل آتش نشانی خودرو مذکور اطفا شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=20046

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *