امروز : ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۰۲
صفحه نخست | اجتماعی | در ایام نوروز مطب‌ها و داروخانه‌های هرمزگان فعال هستند

در ایام نوروز مطب‌ها و داروخانه‌های هرمزگان فعال هستند

اخبار :
منتشر شده در ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۹

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ایام نوروز مطب‌های پزشکان و تمامی داروخانه‌ها، آماده ارائه خدمات رسانی بهداشتی و درمانی به مردم و مسافران نوروزی هستند.

در ایام نوروز مطب‌ها و داروخانه‌های هرمزگان فعال هستند

به گزارش پایگاه خبری قشم، دکتر غلامعلی جاودان روز دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها، افزود: در این ایام، مطب‌های پزشکان در تمامی رشته‌ها به صورت شیفت‌بندی دایر بوده و به بیماران خدمات ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: گشت‌های نوروزی گروه مهندسی بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز در راستای تشدید نظارت‌های ویژه این ایام به صورت شبانه‌روزی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، رستوران‌ها و اماکن تفریحی و گردشگری بازدید کرده و با متخلفان احتمالی برخورد قانونی لازم انجام خواهد گرفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن قدردانی از همراهی و همیاری همیشگی کادر درمان به‌ویژه در ایام نوروز، گفت: در راستای ارائه خدمات درمانی مطلوب به مراجعه‌کنندگان مراکز درمانی، پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته و شیفت‌بندی انجام می‌شود.

دکتر جاودان تاکید کرد: باتوجه به تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان، تمهیدات لازم در این خصوص صورت گرفته و امیدواریم تا پایان تعطیلات بتوانیم این مسئولیت بزرگ را به نحو احسن به انجام برسانیم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=21592

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات