امروز : ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۱
صفحه نخست | اجتماعی | در اجرای طرح عفاف و حجاب در هرمزگان ۲۰ واحد صنفی مختلف پلمپ شد

در اجرای طرح عفاف و حجاب در هرمزگان ۲۰ واحد صنفی مختلف پلمپ شد

اخبار :
منتشر شده در ۳ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۰

رییس پلیس امنیت عمومی استان از شناسایی و پلمپ 20 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح عفاف و حجاب خبر داد.

در اجرای طرح عفاف و حجاب در هرمزگان 20 واحد صنفی مختلف پلمپ شد

 به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی بشارتی رییس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان در اجرای طرح عفاف و حجاب اظهار کرد: در اجرای تدابیر سلسله مراتب فرماندهی و به منظور پاسخگویی به دغدغه و مطالبات مردمی مبنی بر برخورد با فروشندگانی که بصورت کشف حجاب علنی و با البسه نامتعارف در انظار عمومی فعالیت می کنند، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت .

  وی افزود: ماموران پلیس نظارت براماکن عمومی استان طرح کنترلی و نظارتی صنوف را در چهار مجتمع تجاری در بندرعباس اجرا و در اجرای طرح عفاف و حجاب از تعداد ۳۷۵ واحد صنفی بصورت محسوس و غیر محسوس بازدید کردند.

  این مسئول انتظامی اظهار داشت : در این رابطه تعداد ۲۰ واحد صنفی متخلف شناسایی و با هماهنگی قضایی پلمپ شدند.  رییس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه عملکرد پلیس در طول این مدت نشان داده که در راستای مأموریت خود قاطع بوده و هیچ تعارف و مماشات با هنجارشکنان ندارد، گفت: رعایت عفاف و حجاب از جمله مطالبات آحاد مردم بوده و پلیس در این راستا برابر وظیفه قانونی خود با جدیت اقدام می کند.

 بشارتی، داشتن اراده را مهمترین رکن در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب عنوان کرده و افزود: برای احیای عفاف و حجاب ، اراده همگانی و اجماع عمومی نیاز ضروری جامعه است و در اجرای طرح عفاف و حجاب؛ مردم اصلی ترین پشتیبان فراجا هستند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=18415

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *