امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۲۹
صفحه نخست | اجتماعی | خدمات درمانی در جزیره قشم به نحو مطلوبی ادامه دارد

خدمات درمانی در جزیره قشم به نحو مطلوبی ادامه دارد

منتشر شده در ۳ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۵

در دومین روز از شروع سال ۱۴۰۳، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه معاون درمان دانشگاه برای دیدار با کادر بهداشت و درمان که در ايام نوروز خدمات شبانه روزی ارائه می دهند به جزیره قشم سفر کرد.

خدمات درمانی در جزیره قشم به نحو مطلوبی ادامه دارد

به گزارش پایگاه خبری قشم، دکتر غلامعلی جاودان با اشاره به استقبال همه ساله هموطنان برای دیدنی‌های این جزیره زیبا و گذراندن ایام تعطیلات گفت: جاذبه های گردشگری قشم باعث سفر گردشگران بیشماری به این جزیره می شود و ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی در این شرایط اهمیت بسزایی دارد.

نحوه خدمات رسانی و تجهیزات مورد نیاز مورد بررسی قرار گرفت

دکتر جاودان افزود: در این سفر که به همراه دکتر منوچهر کمالی معاون درمان دانشگاه و با حضور دکتر مرادی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم و تیم گشت بهداشت محیط انجام شد، از آمبولانس‌های دریایی، پایگاه‌های اورژانس، مراکز جامع سلامت شهری و روستایی و همچنین بیمارستان قشم بازدید انجام شد و با تبریک نوروز به همکاران پرتلاش و زحمتکشمان و تقدیر از آنها، نحوه خدمات رسانی و تجهیزات مورد نیاز مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: آماده باش کادر درمان و بخصوص تیم های اورژانس هوایی، دریایی و زمینی ما در هر ایامی بسیار پراهمیت است که در تعطیلات عید حساس تر می شود که به لطف پروردگار و حضور شبانه روزی این فرشتگان مهربان جای نگرانی وجود ندارد و گردشگران با خیال آسوده از تعطیلات خود لذت ببرند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه تیم گشت بهداشت محیط جزیره قشم از چندین مرکز تهیه و توزیع موادغذایی و داروخانه در شهرهای قشم و درگهان جزیره نیز بازدید کرد که چندین اقلام خوراکی تهیه شده که بدون نام، هولوگرام و همچنین استانداردهای لازم را نداشتند کشف و توسط تیم بهداشتی معدوم شدند.

در سفر عیدانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مراکز اورژانس ۱۱۵ جزیره قشم، آمبولانس‌های دریایی، درمانگاه شهید ذاکری جزیره قشم، مرکز بهداشتی و درمانی شهر درگهان، مرکز جامع سلامت شهر لافت، اورژانس بین جاده ای ۱۱۵ محور لافت، درگهان، مرکز خدمات جامع سلامت لقمان حکیم روستای گورزین، مرکز بهداشتی درمانی نبوت شهر سوزا، مرکز اورژانس شهر سوزا و بازدید از بخشهای بیمارستان پیامبراعظم(ص) شهرستان قشم انجام شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *