امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۴
صفحه نخست | اخبار قشم | حذف مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد امید را به قشم برگرداند

حذف مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد امید را به قشم برگرداند

منتشر شده در ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵
مالیات

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا از سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در مراسم جشن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در قشم افزود: از مجلس شورای اسلامی به دلیل موافقت با حذف مصوبه کمیسیون تلفیق با موضوع مالیات بر ارزش افزوده از سرمایه گذاران ومصرف کنندگان مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، تقدیر می‌کنم.

وی ادامه داد: همراهی و نگاه مثبت مجلس شورای اسلامی، وظیفه ما را در شرایط سخت اقتصادی حال حاضر، سنگین‌تر کرده که امید می‌رود با ادامه این همراهی، در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی دولت، مصمم‌تر از گذشته اقدام کنیم.

جزیره قشم با مساحت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر در سال‌های ۱۳۶۹ و ۱۳۷۰ با تصمیم دولت به ۲ بخش منطقه آزاد با مساحت ۳۰۰ کیلومتر و منطقه ویژه اقتصادی با مساحت یکهزار و ۲۰۰ کیلومتر تقسیم شد.

پیوند اقتصاد ملی به اقتصاد جهانی، انتقال تکنولوژی پیشرفته به منطقه، جذب سرمایه‌های خارجی، تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و افزایش صادرات و کسب در آمدهای ارزی از جمله هدف‌های ایجاد منطقه آزاد قشم است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12475

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *