امروز : ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰:۱۹
صفحه نخست | اجتماعی | جمع‌آوری مورتورسیکلت‌های پاکشتی قاچاق در قشم

جمع‌آوری مورتورسیکلت‌های پاکشتی قاچاق در قشم

منتشر شده در ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۳

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از تعیین تکلیف و جمع‌آوری مورتورسیکلت‌های پاکشتی که به صورت قاچاق وارد شده‌اند و قابلیت پلاک گذاری و رهگیری ندارند خبر داد.

جمع‌آوری مورتورسیکلت‌های پاکشتی قاچاق در قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم، مرادی، فرمانده انتظامی شهرستان قشم از تعیین تکلیف موتورسیکلت‌های پاکشتی بدون پلاک خبر داد و گفت: مورتورسیکلت‌های پاکشتی که به صورت قاچاق وارد شده‌اند و قابلیت پلاک گذاری و رهگیری ندارند مطابق قانون باید جمع‌آوری شود.

وی افزود: ظرف ۷۲ ساعت آینده این موتورسیکلت‌ها باید تعیین تکلیف شوند و کسانی که مدارک موردنیاز را دراختیار دارند باید طی ۷۲ ساعت آینده برای پلاک گذاری اقدام کنند.

مرادی خاطرنشان ساخت: موتورسیکلت کسانی که طی ۷۲ ساعت آینده برای پلاک گذاری به پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه نکنند درصورت تردد در معابر عمومی و خیابان‌ها جمع‌آوری خواهدشد.

رسول زاده، رییس راهنمایی و رانندگی قشم نیز در این خصوص اظهار کرد: هرنوع وسیله نقلیه‌ای برای تردد در معابر عمومی نیازمند مجوز تردد و پلاک است.

وی افزود: این موتورسیکلت‌ها به دلیل اینکه از مبادی قانونی وارد نشده‌اند و به صورت قاچاق وارد شده‌اند، فاقد مدارک گمرکی و پلاک هستند.

رسول زاده با تاکید بر ممنوعیت تردد وسایل نقلیه بدون پلاک در سطح جزیره قشم گفت: من بعد از تردد موتورسیکلت‌های پاکشتی و خصوصا موتورسیکلت‌هایی که رانندگان آن‌ها زن هستند ممنوع است.

وی ادامه داد: امکان ترخیص این وسایل نقلیه به دلیل اینکه فاقد پلاک و مجوز تردد هستند نیز بعد از توقیف امکانپذیر نخواهدبود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23237

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات