امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۴
صفحه نخست | اجتماعی | جزئیات محدودیت تردد سفر دریایی به جزایر استان هرمزگان اعلام شد

جزئیات محدودیت تردد سفر دریایی به جزایر استان هرمزگان اعلام شد

منتشر شده در ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ اله مراد عفیفی پور پیرامون  محدودیت های اعمال شده در تردد به جزایر استان بیان کرد: از فردا چهارشنبه مورخ ۲۸ خرداد تا جمعه ۳۰ خرداد کلیه سفرها به جزیره قشم ،هرمز، لارک و بالعکس با محدویت انجام می پذیرد.

وی افزود: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در ستاد مدیریت بیماری کرونا استان کلیه خدمات در بنادر مسافری و حمل خودرو به شکل محدود و از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعد ظهر ارائه می شود.

عفیفی پور با بیان اینکه  تداوم این محدودیت ها بعد از روز جمعه منوط به تصمیمات ستاد مبارزه با شیوع کرونا استان است، اظهار کرد: این محدودیت ها علاوه بر بنادر مسافری شامل بنادر حمل خودرو (پهل –لافت) نیز است.

مدیرکل بنادر و دریا نوردی با تاکید برلزوم رعایت اقدامات بهداشتی و مراقبتی در بنادر، شناورها  وهمچنین در طول سفردریایی، خاطرنشان کرد: محدودیت تردد اعمال شده بمنظور حفظ سلامت هموطنان و انجام اقدامات کنترلی و مراقبتی در بنادر و شناورها  صورت گرفته و انتظار می رود همگان با مدیریت زمان سفر و پرهیز از مراجعه به بنادر و شناورهای غیر مجازی که فاقد ابتدایی ترین ملزومات ایمنی و بهداشتی هستند، سلامت خود را دستاویز خواست سودجویانه افراد طماع و فرصت طلب نکنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=1807

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *