امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۱
صفحه نخست | اخبار قشم | جریمه ۱۲ هزار خودرو در طرح نوروزی پلیس راهور قشم

جریمه ۱۲ هزار خودرو در طرح نوروزی پلیس راهور قشم

منتشر شده در ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۶

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان قشم گفت: ۱۲ هزار و ۲۰ خودرو از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز سیزدهم فروردین جاری در این جزیره به دلیل بروز تخلف جریمه شدند.

جریمه بیش از ۱۲ هزار خودرو در طرح نوروزی پلیس راهور قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم، سرگرد مهدی رسول زاده روز چهارشنبه اظهار کرد: در مدت یادشده و در راستای پیشگیری از حوادث ناگوار رانندگی در سرزمین آب و آفتاب پلیس راهور این شهرستان، هفت خودرو را به دلیل سبقت غیر مجاز، ۱۳ خودرو را به دلیل سرعت غیر مجاز، هشت خودرو را به دلیل انحراف به چپ، ۶۵۳ خودرو را به دلیل استفاده از تلفن همراه و ۲۵۵ موتور سیلکت را به دلیل عدم استفاده از کلاه ایمنی اعمال قانون کرده است.

وی با اشاره به جدیت در برخورد با تخلفات حادثه ساز تاکید کرد: ۳۰ دستگاه خودرو و ۱۶ دستگاه موتورسیکلت از ۲۴ اسفندماه تا سیزدهم فروردین در اجرای طرح انضباط اجتماعی، تامین امنیت تردد، حفظ جان قشموندان و گردشگران و برخورد با هنجارشکنان توسط پلیس راهور این شهرستان مرزی توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان قشم تاکید کرد: از ابتدای سال جدید پلیس راهور در بزرگ ترین جزیره ایرانی خلیج فارس با حضور در جاده ها، ضمن ایجاد نظم و انضباط و جلوگیری از انسداد جاده ها، با رانندگان متخلف و تخلفات حادثه ساز در مواردی چون لایی کشی، حرکات مخاطره آمیز، سبقت، سرعت غیر مجاز، تخلفات خودروهای سنگین و نقص در سیستم روشنایی به طور قاطع، با جدیت و بدون اغماض برخورد می کند.

سرگرد رسول زاده توضیح داد: طرح نوروزی پلیس راه از روز ۲۴ اسفندماه در جزیره قشم آغاز شده و تا ۱۷ فروردین سال ۱۴۰۳ ادامه دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22785

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *