پیشنهاد سردبیرکرونا

جراح حاذق هرمزگانی بر اثر کرونا دارفانی را وداع گفت

دکتر عباس رحیمی جراح عمومی و از نخبگان حوزه دانش جراحی در جنوب کشور و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بر اثر کرونا در گذشت.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، وی که از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بود پس از چند روز درگیری شدید به بیماری کرونا ساعاتی قبل در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس دعوت حق را لبیک گفت.

در پی این ضایعه دردناک رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پیامی از دست دادن این جراح حاذق را تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

“از دست دادن دانشمند صبور و ارزشمند ، پزشک فرهیخته و فداکار مرحوم زنده یاد دکتر عباس رحیمی بدلیل ابتلا به کرونا در این روزهایی که مدافعین سلامت تمام توان خود را برای مبارزه با آن به کار گرفته اند ، دل هر انسان صادقی را بدرد می آورد و موجب اندوه و تاسف فراوان گردید.فقدان این دوست و برادر بزرگوارم را خدمت خانواده محترم ،همکاران عزیز و جامعه پزشکی استان تسلیت عرض میکنم. اینجانب ضمن ابراز همدردی، فقدان این استاد فرهیخته و توانمند مدافع سلامت مردم را به خانواده محترم ایشان و جامعه فرهیخته پزشکی و درمانی و مردم شریف استان هرمزگان تسلیت عرض نموده و امیدوارم خداوند منان روح بزرگ ایشان را که برای سالهای زیادی التیام دهنده رنجوران بودند قرین رحمت خود قرار دهد.”

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا