امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۱۰
صفحه نخست | اجتماعی | توقیف ۴۰ خودروی شوتی سوختکش در بندرعباس

توقیف ۴۰ خودروی شوتی سوختکش در بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۲

فرمانده انتظامی بندرعباس از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و توقیف ۴۰ دستگاه خودروی شوتی سوختکش در این شهرستان خبر داد.

توقیف ۴۰ خودروی شوتی سوختکش در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری قشم، سرهنگ عباس علی یاری با اعلام این خبر افزود: در ادامه طرح های پاکسازی محلات و مناطق آلوده به قاچاق در استان، طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت در حوزه های استحفاظی و سرزمینی پاسگاه های مرکزی شهرستان بندرعباس اجرا شد.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح با اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمندعوامل انتظامی بندرعباس و همکاری ماموران انتظامی بندرعباس در مجموع تعداد ۴۰ دستگاه خودرو سواری شوتی سوختبر و یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق توقیف و در بازرسی از خودرو های توقیفی، ۱۲هزار لیتر گازوئیل، ۶ دستگاه گوشی تلفن همراه آیفون ، ۲۰ راس احشام و ۲۵ تن و ۸۰۰ کیلوگرم تخمه خام قاچاق کشف و ضبط شد.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: دراین طرح در یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد و تلاش مأموران برای شناسایی مالباختگان و تحویل وسایل نقلیه مکشوفه به آن ها ادامه دارد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر در اسرع وقت از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل و شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22183

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *