امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۰
صفحه نخست | اجتماعی | توقیف محموله ۱۲ کیلوگرمی شیشه در هرمزگان

توقیف محموله ۱۲ کیلوگرمی شیشه در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۹

ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان محموله ۱۲ کیلوگرمی موادمخدر شیشه و ۲ کیلوگرم حشیش را از یک دستگاه خودرو پژو پارس در بندرعباس شناسایی و متوقف کردند.

توقیف محموله ۱۲ کیلوگرمی شیشه در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان امروز در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار فنی و اطلاعاتی بر روی اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد افیونی مطلع شدند، قاچاقچیان قصد دارند محموله‌ای از مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو پژو پارس از روستای جلابی به بندرعباس انتقال دهند.

وی بیان کرد: پس از ورود خودرو به داخل مسیر، قاچاقچیان با مشاهده ماموران ضمن تغییر مسیر از محل متواری شده، که طی تعقیب و گریز و با تیراندازی ماموران به لاستیک‌های خودرو، آن را متوقف کرده و در بازرسی از آن مقدار ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر (شامل ۱۲ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۲ کیلو گرم حشیش) که به طرز حرفه ای جاساز شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری ۲ متهم و معرفی به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پلیس در جهت ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و بدون شک اقدامات شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نقش بی بدیلی در ارتقای امنیت اجتماعی دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22754

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *