امروز : ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۹
صفحه نخست | اجتماعی | توقیف شناور حامل موادمخدر در آب‌های بندرعباس

توقیف شناور حامل موادمخدر در آب‌های بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۲

 فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر یک فروند شناور حامل ۵۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در آب‌های بندرعباس توقیف شد.

توقیف شناور حامل موادمخدر در آب‌های بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار بهادر اسماعیلی با اعلام این خبر افزود: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان اطلاعاتی استان و پایگاه دریابانی بندرعباس با پیگیری‌های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر مرزهای دریایی، با اطلاع از اینکه یک فروند شناور تندرو حامل مواد مخدر قصد عبور از حوزه استحفاظی آبهای استان را دارد، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستورکار مرزبانان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: براین اساس مرزبانان به محل موردنظر اعزام و پس از ساعتی کمین و تغییر تاکتیک، شناور مورد نظر رویت و طی یک اقدام سریع عملیاتی شناور را توقیف کردند.

این مقام ارشد مرزبانی هرمزگان اذعان داشت: قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند که مرزبانان در این عملیات موفق شدند شناور را توقیف و ۵۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفافه را کشف کنند.

سردار اسماعیلی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با مرزبانان در شناسایی و کشف جرائم و خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت مرزبانان در جای جای نقاط استان، در حوزه ساحل و دریا و افزایش ضریب هوشیاری مرزبانان در شناسایی و کشف جرائم، مجرمان بویژه سوداگران مرگ هیچ‌گاه در امان نخواهند بود و با مخلان نظم و امنیت مرزهای کشور برابر قانون و با قاطعیت برخورد می‌شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22937

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *