اجتماعیپیشنهاد سردبیر

توزیع ۶هزاربسته معیشتی در مناطق کمتر توسعه یافته هرمزگان آغاز شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در هرمزگان گفت: ۶هزار بسته معیشتی به همت بنیاد احسان وابسته به این ستاد تهیه شده که توزیع آن از امروز با همکاری گروههای جهادی در مناطق کمتر توسعه یافته استان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، منوچهر دانشمند روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: این بسته‌ها که ارزش ریالی آنها به ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسد بین اقشار و خانواده‌هایی توزیع می‌شود که از نظر اقتصادی شرایط نامطلوبی داشته و با مشکل‌های معیشتی روبه‌رو هستند.

وی ادامه داد: همچنین ۶ هزار و ۸۰۰ بسته لوازم تحریر ایرانی به ارزش یک میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال همزمان با بسته‌های معیشتی در مناطق کمتر توسعه یافته هرمزگان توزیع می‌شود که این لوازم نیز توسط بنیاد احسان تهیه شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) هرمزگان ، توزیع  ۱۲ هزار بسته معیشتی، راه اندازی بیمارستان صحرایی در بیمارستان شهید محمدی، اهدای تسهیلات به افراد بیکار، مساعدت ۸۰ میلیارد ریال برای آب رسانی به روستای زاج و داربست سیریک بخشی از فعالیت‌های این ستاد دراین مدت یاد کرد.

دانشمند ابراز کرد: بنیاد برکت تا کنون ۸۰۰ شغل ایجاد کرده و تلاش داریم فرصت‌های شغلی بیشتری هم برای افراد بیکار فراهم کنیم و در ۲ هفته گذشته یک کاروان سلامت در کوی ملت راه اندازی شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا