امروز : ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۰۲
صفحه نخست | اجتماعی | تعطیلی ادارات استان هرمزگان در روزهای پنجشنبه/تعیین ساعت کاری از ۷ تا ۱۴:۳۰

تعطیلی ادارات استان هرمزگان در روزهای پنجشنبه/تعیین ساعت کاری از ۷ تا ۱۴:۳۰

منتشر شده در ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸
تعطیلی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا،نازنین شیبانی تذرجی شب گذشته(ششم اردیبهشت ماه) در تشریح این خبر عنوان کرد: با استناد به مصوبه شصت و پنجمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا و با توجه به گسترش بیماری کویید ۱۹ و همچنین کاهش میزان بارندگی و منابع آب استان در سال جاری و با عنایت به ضرورت مدیریت مصرف آب و برق در استان، برقراری تعطیلی روزهای پنجشنبه در کل دستگاه های اجرایی استان تا رفع بحران های موجود از تاریخ نهم اردیبهشت ۱۴۰۰ اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه شیوع بیماری کرونا و اهمیت اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان مکلف هستند از روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه نسبت به اجرای این بخشنامه اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: تمامی بیمارستان ها، مراکز خدمات درمانی و امداد رسانی، آتش نشانی ها، بانک ها (به جز ستاد) و مراکز خدمات عمومی مشمول بخشنامه مذکور نیستند.

دبیر شورای اداری استان هرمزگان تصریح کرد: همچنین روزهای کاری هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۴:۳۰ است و در این مدت روزهای پنجشنبه تعطیلی است.

وی با اشاره به لزوم دورکاری کارکنان اظهار کرد: در شهرستان هایی که در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند، دو سوم کارکنان ادارات و دستگاه ها باید به صورت دورکاری فعالیت کنند و دستگاه های خدمات رسان ضروری نیز باید نسبت به دورکاری ۵۰ درصد کارکنان اقدام کنند و همچنین در شهرستان‌هایی که در وضعیت نارنجی قرار دارند، ۵۰ درصد کارکنان ادارات باید دورکاری داشته باشند.

شیبانی با تاکید بر پیشگیری از سرایت کرونا ویروس کرونا، خاطر نشان کرد: ادارات و تمامی بخش‌های دولتی و خصوصی در سطح استان هرمزگان از برگزاری هرگونه جلسه غیرضروری خودداری کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5386

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات