پیشنهاد سردبیرکرونا

بیمارستان صحرایی ۵۰ تختخوابی مدیریت بحران هرمزگان آماده تحویل شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با هدف کمک به بخش درمان و بیماران کرونایی ، بیمارستان صحرایی ۵۰ تختخوابی این مدیریت برای تحویل به دانشگاه علوم پزشکی این استان آماده شده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، مهرداد حسن‌زاده، مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان روز چهارشنبه در گفت و گویی افزود: چنانچه تا عصر امروز مشکل فنی بوجود نیاید بیمارستان مدیریت بحران با حضور استاندار هرمزگان تحویل دانشگاه علوم پزشکی این استان می‌شود.

وی ادامه داد: بیمارستان یاد شده بسیار مجهز بوده و دارای اتاق عمل، رادیولوژی، آزمایشگاه، ICU، داروخانه، تریاژ، بخش کودکان و سایر ملزوم‌های مورد نیاز کادر درمان و همراهان بیماران است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اضافه کرد: این استان حداقل به پنج بیمارستان دیگر از این نوع با توجه به وسعت و جمعیت نیاز دارد که ۲ بیمارستان برای شرق، ۲ بیمارستان مرکز و یک بیمارستان برای غرب لازم است.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: صنایع غرب بندرعباس می‌توانند با ایفای مسوولیت اجتماعی خود در تامین این بیمارستان‌ها برای استفاده در هرمزگان هنگام شرایط بحرانی کمک کننده اداره‌کل مدیریت بحران باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا