امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۱
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | بیش از چهار هزار گردشگر کیش از خدمات اسکان چادری بهره مند شدند

بیش از چهار هزار گردشگر کیش از خدمات اسکان چادری بهره مند شدند

منتشر شده در ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱
گردشگر

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، احسان سلیم پور روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: از ابتدای شروع اسکان نوروزی تا کنون با برپرایی یک هزار و ۳۱ تخته چادر در کمپ های گردشگری این شرکت چهار هزار و هشت مسافر اسکان داده شده است.

احسان سلیم پور اظهار داشت: از این تعداد  ۱۷۰ تخته چادر برچیده شده و ۶۶۸ نفر نیز از کمپ های اسکان خارج شده اند و هم اکنون ۸۶۱ تخته چادر با سه هزار و ۳۴۰ مسافر در حال دریافت خدمات مختلف اسکان در کمپ های برپا شده توسط این شرکت هستند.

وی با اشاره به اینکه شرکت عمران، آب و خدمات این جزیره از چند ماه گذشته نسبت به اصلاح کمپ های اسکان اقدام کرده است افزود: هم اکنون خدمات مختلفی از جمله ایجاد دفتر فروش برخی رستوران ها، استقرار یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر جهت ارایه خدمات پزشکی و امدادی، خودروی آتش نشانی برای ارایه خدمات غیر مترقبه، استقرار مینبی بوس حمل مسافر به مرکز جزیره به صورت ۲۴ ساعته در کمپ های مسافری ارایه می شود.

رییس کمیته فرعی اسکان و خدمات رفاهی شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا براسا تاکیدات شوری سلامت جزیره کیش تامین چادر بر عهده مسافران است یادآور شد: برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و سهولت مسافران در محل کمپ اسکان دفتر فروش چادر مسافرتی نیز ایجاد شده است.

سلیم پور افزود: این دفتر با رایزنی های انجام شده موظف شده چادرها را با ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف نسبت به قیمت بازار ارایه کند و عوامل کمیته فرعی اسکان و خدمات رفاهی این شرکت نیز بر نخوه ارایه تمام خدمات نظارت کامل دارند.

وی گفت: رعایت موازین بهداشتی به منظور حفظ سلامت گردشگران و کیشوندان از اولویت های این کمیته در محل های اسکان چادری است که در این راستا با همکاری مرکز توسعه سلامت رعایت تمام پروتکل های بهداشتی پیگیری می شود.

شرکت عمران، آب و خدمات جزیره کیش برای ارایه خدمات نوروزی به گردشگران سه کمپ اسکان با ظرفیت بیش از یک هزار و ۶۰۰ خانواده را در نظر گرفته که کمپ خانوداگی در مصلا و مجردی در مجموعه المپیک واقع شده و کمپ ویژه جانبازان و خانواده ایثارگران نیز در مدرسه مولوی است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12878

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *