امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۲
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | بیش از سه هزار دانش آموز در جزیره کیش واکسن کرونا دریافت کردند

بیش از سه هزار دانش آموز در جزیره کیش واکسن کرونا دریافت کردند

منتشر شده در ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱
سه هزار

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، پرویز حیدری راد روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: این تعداد شامل ۲ هزار و ۱۱ دانش آموز پنج تا ۱۲ سال و یک هزار و ۳۱ دانش آموز ۱۲ تا ۱۸ سال تست که توسط کادر درمان جزیره علیه این ویروس واکسینه شده اند.
وی اضافه کرد: هم اکنون میانگین تزریق واکسن کرونا بین دانش آموزان پنج تا ۱۲ سال حدود ۲۸ درصد و دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال نیز ۸۳ درصد است.
رییس اداره آموزش و پرورش کیش افزود: انتظار می رود با توجه به بازگشایی مدارس و الزام واکسیناسیون برای دانش آموزان، والدین با همکاری کادر درمان فرزندان خود را برای تزریق واکسن به مرکز واکسیناسیون جزیره کیش ببرند.
وی یادآور شد: تا ۹۹ درصد از ۵۲۰ معلم جزیره کیش نیز دُزهای دوم و سوم واکسن خود را دریافت کرده اند و انتظار می رود طی چند روز آینده این میزان به ۱۰۰ درصد برسد.
۱۴ فروردین همزمان با سراسر کشور مدارس کیش مجددا بازگشایی و تحصل در آنها حضوری شد و تا کنون ۴۰ درصد از دانش آموزان در مدارس حاضر شدند.
این جزیره دارای ۵۱ مدرسه شامل ۲۳ مدرسه دولتی و ۱۸ مدرسه خصوصی با ۳۶۷ کلاس درس (۲۶۸ کلاس مدارس دولتی و ۹۹ کلاس مدارس خصوصی) است؛ در این مدارس ۹ هزار و ۷۷۵ دانش آموز مشغول تحصیل بوده که هشت هزار و ۳۶۰ نفر در مدارس دولتی و یک هزار و ۴۱۵ نفر در مدارس خصوص مشغول علم آموزی هستند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13211

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *