امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۲۱
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | بوستان های ساحلی سیریک برای اسکان گردشگران نوروزی اختصاص یافت

بوستان های ساحلی سیریک برای اسکان گردشگران نوروزی اختصاص یافت

منتشر شده در ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸
اسکان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، احمد جمالدینی روز یکشنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان سیریک افزود: همچنین بوستان ها و سواحل روستاهای گهردو، کرپان، زیارت بزرگ، کناردان و بنداران، تالاب بین المللی آذینی و روستای گونمردی و قدمگاه و درختان کهنسال لور روستای پالور سیریک نیز به عنوان اماکن تفریحی، توریستی و اسکان گردشگران درنظر گرفته شده است.

رییس ستاد خدمات سفر شهرستان سیریک اضافه کرد: شیفت بندی و برنامه ریزی لازم به منظور ارائه خدمات مطلوب و آسان برای مسافران و مردم در ایام تعطیلات نوروزی شامل نانوایی ها، سوپر مارکت ها، تعمیرگاه ها، فروشگاه های مواد غذایی، داروخانه ها، مراکز درمانی، خودپرداز های بانک ها، مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی، مساجد و اماکن مذهبی و توریستی و دیگر صنف ها و واحدها صورت گرفته است.

جمالدینی یادآورشد: به منظور پیش بینی و اتخاذ تدابیر اضطراری در مواقع بحرانی همه سالن های ورزشی سراسر شهرستان سیریک برای اسکان و ارائه خدمات به گردشگران نوروزی درنظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان سیریک گفت: با توجه به اهمیت ارائه خدمات مطلوب به مردم و مسافران نوروزی همه مدیران و نهادهای خدمات رسان از تاریخ  ۲۵ اسفندماه جاری  تا ۱۴فروردین ۱۴۰۱ به صورت آماده باش در سطح شهرستان حضور داشته باشد.

جمالدینی با بیان اینکه برقراری امنیت و آسایش کامل همه مسافران و میهمان نوروزی از اولویت ارائه خدمات ستاد است، یادآورشد: تامین آب شرب، تامین روشنایی، نظافت و پاگیزگی محیط، پاک سازی و نظافت سرویس های بهداشتی، تامین سطل های زباله و مشخص کردن مکانی برای نماز خانه از ضرورت های مهم برای ارائه خدمات به مسافران است.

شهرستان ۴۵هزار نفری سیریک در فاصله ۱۷۵کیلومتری شرق مرکز استان هرمزگان قرار دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *