امروز : ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۰
صفحه نخست | اقتصادی | بهره برداری ۶ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی از ابتدای دولت

بهره برداری ۶ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی از ابتدای دولت

اخبار :
منتشر شده در ۲۳ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰

مدیر کل نوسازی مدارس هرمزگان گفت: ۶ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی از ابتدای دولت به بهره برداری رسیده و ۹ پروژه نیز در دست اقدام است.

بهره برداری ۶ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی از ابتدای دولت

به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی باوقار زعیمی مدیر کل نوسازی مدارس هرمزگان امروز با اشاره به اینکه نگاه مجموعه نوسازی مدارس به فضاهای آموزشی استثنایی، یک نگاه عمیق و تخصصی در زمینه ساخت و تجهیز می باشد، اظهار داشت: از ابتدای دولت سیزدهم با درایت و نگاه ویژه رییس سازمان نوسازی مدارس کشور تاکنون ۶ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنائی  که ۳ پروژه آن مربوط به امسال و دربسته سفر ریاست محترم جمهوری می باشد  به بهره برداری رسیده است.

وی همچنین با بیان اینکه دانش آموزان استثنائی همانند سایر دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند و نقش مهمی در پیشرفت و تعالی کشور دارند، افزود: دانش آموزان با نیازهای ویژه قطعا در رشد و تعالی جامعه سهیم هستند و بها دادن به مقوله تعلیم و تربیت آنان در فضاهای آموزشی استاندارد و مطابق با نیازهای ویژه بسیار مهم می باشد.

هم اکنون ۹ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنائی در حال بهره برداری است

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان ادامه داد: ۶ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنائی در قالب ۲۱ کلاس درس با زیربنایی بالغ بر ۹۹۳ مترمربع و اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال از ابتدای دولت سیزدهم در این استان به بهره برداری رسیده است.

باوقار تصریح داشت: هم اکنون ۹ پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنائی در قالب ۳۲ کلاس درس نیز با زیربنایی بالغ بر یک هزار و ۲۵۸ مترمربع در استان در حال اجرا می باشد.

به گفته وی، مجموعه نوسازی مدارس با توجه به گروه هدف استانداردهای مناسب را مدنظرداشته و سیاست‌های خاصی را در حوزه ساخت‌وساز مدارس به لحاظ فضای فیزیکی و تجهیزات مدنظر برای این دانش آموزان  درنظر دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=19643

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *