امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۴
صفحه نخست | اقتصادی | برگزاری مزایده بیش از پنج هزار میلیارد ریال اموال تملیکی در هرمزگان

برگزاری مزایده بیش از پنج هزار میلیارد ریال اموال تملیکی در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۲۷

مزایده پنج هزار و ۲۶۰ میلیارد ریالی اموال تملیکی استان هرمزگان از فردا به مدت شش روز برگزار می شود.

برگزاری مزایده بیش از پنج هزار میلیارد ریال اموال تملیکی در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: مزایده اموال تملیکی استان شامل ۱۲۸ ردیف از جمله بیش از ۱۰۰ کانتینر چای خارجی، ۲۱ هزار تن قیر و صد‌ها تن برنج به ارزش پنج هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال  از ۳۱ اردیبهشت تا ۵ خرداد به مدت شش روز برگزار می شود.

وی افزود: پس از سفر تخصصی رئیس قوه قضاییه به هرمزگان و در نتیجه راهکار‌های ارائه شده از سوی وی، هماهنگی بی نظیری را میان دولت و دستگاه قضایی شاهد هستیم و همین فضای تعامل و همکاری میان قوا از عوامل مؤثر در پیشرفت و ثبت رکورد‌های بی سابقه در عملکرد سازمان اموال تملیکی بوده است.

گفتنی است، اشخاص حقیقی و حقوقی برای بازدید از کالا‌های موضوع مزایده شماره ۶۰۲ اموال تملیکی استان هرمزگان می‌توانند به این اداره کل مراجعه کنند و پس از دریافت نامه، کالا یا کالا‌های مدنظر خود را مشاهده کنند.

همچنین ثبت قیمت‌های پیشنهادی تنها از طریق سامانه الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی (eauc.setadiran.ir) انجام می‌شود و همه شرکت‌کنندگان در مزایده می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی یادشده و با استفاده از امضای الکترونیک نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام کنند.

داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت برای استفاده متقاضیان شرکت در مزایده، الزامی بوده و بازدید از کالا‌های مطرح شده، همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۴ بعد از ظهر امکان‌پذیر است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23762

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات