امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۴:۵۹
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | برگزاری آموزش ایمنی سفرهای دریایی ویژه پرسنل شناور گردشگری در قشم

برگزاری آموزش ایمنی سفرهای دریایی ویژه پرسنل شناور گردشگری در قشم

منتشر شده در ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷
ایمنی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از برنا از هرمزگان، در این جلسه توجیهی که با همکاری تعاونی های گردشگری کندالو، دیرستان و هنگام برگزار شد، محمد کافی به نمایندگی از اداره بنادر و دریانوردی قشم، اقدام به توضیحات لازم نسبت به رعایت موارد ایمنی در مورد شناور، مسافر و همچنین توجه به هشدارهای لازم در زمان نامساعد بودن شرایط جوی و هماهنگی بیشتر با مسئولان و الزامات بهداشتی و مراقبتی  جهت مسافران و گردشگران نوروزی نمود.

وی از تمامی شرکت کنندگان در این نشست خواست نسبت به این موارد، بیش از پیش توجه نموده تا از اتفاقات ناخواسته و حوادث احتمالی ، جلوگیری شود.

در ادامه این جلسه فرمانده پایگاه دریابانی مستقر در اسکله شیب دراز هم ضمن ایراد مواردی همچون رعایت مسایل امنیتی و همچنین توجه به مواردی که نشان دهنده تداوم آرامش و سلامت کاری در این حوزه باشد از همه شرکت کنندگان خواست در راستای ایمن بودن سفرهای نوروزی، با نیروهای دریابانی همکاری لازم را داشته باشند.

در پایان این نشست، پرسنل شناورهای تفریحی درخواست ها و پیشنهادات خود در راستای بهبود شرایط وضعیت اسکله های گردشگری را بیان و قرار شد نسبت به عملیاتی شدن درخواست ها، پیگیری های لازم صورت گیرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=11965

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *