امروز : ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۱۷
صفحه نخست | اجتماعی | برخورد با گرانفروشی شن و ماسه در هرمزگان

برخورد با گرانفروشی شن و ماسه در هرمزگان

منتشر شده در ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹
شن و ماسه

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از صدای میناب، عبدالرضا پیروی منش در این خصوص اظهار کرد: طی گزارشات واصله مردمی به سامانه ۱۲۴ مبنی بر گرانفروشی و عدم عرضه شن و ماسه طی گشت مشترک بازرسی با حضور بازرسان مرکز استان و نماینده تعزیرات حکومتی از واحدهای تولیدی شن و ماسه بصورت نامحسوس بازدید و بازرسی بعمل آمد.

وی افزود: در بازرسی های صورت گرفته از واحدهای مذکور تخلف های گرانفروشی، عدم صدور صورتحساب و امتناع از عرضه کالا محرز شد که توسط بازرسان منجر به تشکیل پرونده تخلف شد که توسط قاضی تعزیرات به دلیل افزایش نرخ خودسرانه پلمب شدند.

پیروی منش ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده را بیش از دو میلیارد و ۲۳۹ میلیون ریال دانست و عنوان کرد: این پرونده‌ها جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان ضمن تذکر جدی به متخلفین، بیان کرد: از همشهریان گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق سامانه شکایت مردمی ۱۲۴ اطلاع داده تا در اسرع وقت اقدام لازم به عمل آید.

براساس قیمت جدید شن و ماسه، هر تن، ماسه شسته ۵۸ هزار و ۱۰۰تومان ، ماسه شکسته ۴۹ هزار تومان ، شن شکسته ۱.۵، ۴۹ هزار تومان ، شن شکسته ۲.۵، ۴۹ هزار تومان، ماسه ملاتی (سرندی) ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان، سنگ قلوه پشت سرندی ۲۴ هزار و پانصد تومان، مخلوط ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان، ساب بیس ۲۴ هزار و ۵۰ تومان است و هر تن بیس و شن طبیعی، بصورت توافقی است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=8344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات