امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۱۵
صفحه نخست | اقتصادی | بارگیری بیش از ۱۶هزار تن کالای اساسی در هرمزگان

بارگیری بیش از ۱۶هزار تن کالای اساسی در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۳

معاون حمل و نقل، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از حمل ۱۶۳۵۳ تن کالای اساسی از مبدا هرمزگان در طرح نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۶ فروردین ماه امسال خبر داد.

بارگیری بیش از ۱۶هزار تن کالای اساسی در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، پرویز کرمی، معاون حمل و نقل، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان در خصوص جابه‌جایی کالا از مبدأ استان هرمزگان در نوروز امسال گفت: باتوجه به اهمیت تسریع در حمل مایحتاج عمومی مردم و تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز هم وطنان در اقصی نقاط کشور و توزیع در بازارهای مصرف در این ایام دستور کار قرار گرفت.

کرمی اضافه کرد طی این طرح و بااستفاده از امکانات و ظرفیت ناوگان در عملیات تخلیه کالاها تسریع شد و طبق آخرین گزارش از کشتی‌ در بنادر استان از ابتدای طرح نوروزی ۲۵ اسفندماه تا ۶ فرورین ماه، ۱۶۳۵۳ تن کالای اساسی از مبدا هرمزگان حمل شده است.

وی افزود: برای این مقدار حمل، ۷۰۴ سفر توسط ناوگان حمل ونقل عمومی از استان انجام شده و این کالاها شامل گندم، برنج و روغن بوده که به مقصد تهران، فارس، مرکزی، اصفهان، یزد و مازندران ارسال شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان خاطرنشان کرد: برقراری گشت های کنترلی به منظور جلوگیری از فرار بار و افزایش ایمنی تردد از جمله اقدامات از ابتدای شروع طرح نوروزی در این مدت عنوان کرد. کرمی اضافه کرد: ۲۲۹ شرکت، نمایندگی و شعبه فعال در استان هرمزگان وجود دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22637

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *