امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۷:۲۰
صفحه نخست | اجتماعی | مهمترین اولویت پلیس مقابله ریشه‌ای با قاچاق و کاهش تصادفات

مهمترین اولویت پلیس مقابله ریشه‌ای با قاچاق و کاهش تصادفات

اخبار :
منتشر شده در ۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۱

رییس مرکز راهبردی فراجا مقابله ریشه‌ای با قاچاق و کاهش تصادفات و متوفیان ناشی از تصادفات را از مهم ترین اولویت فراجا در سال‌جاری عنوان کرد.

مهمترین اولویت پلیس مقابله ریشه‌ای با قاچاق و کاهش تصادفات

به گزارش پایگاه خبری قشم، لطف علی بختیاری شامگاه جمعه در نشست قرارگاه تامین نظم و امنیت نوروزی پلیس، ضمن درود به شهدای مدافع حرم، شهدای عرصه امنیت و تبریک سال نو، به فضلیت های ماه مبارک رمضان اشاره و بیان کرد: دهه اول ماه رمضان دهه برکت، دهه دوم رحمت و دهه سوم این ماه نورانی دهه مغفرت است، امیدواریم همانگونه که شروع این سال با بهار قرآن آغاز شد تا پایان سال نیز بتوانیم از برکات قرآن و این ماه بهره‌مند شویم.

وی گفت: باید کاهش جانباختگان ناشی از تصادفات پیگیری شود تا بتوانیم مردم را از این آسیب و تهدید دور کنیم و با برنامه ریزی و تلاش هدفمند تصادفات و فوتی‌های جاده‌ای درون و برون شهری را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص تامین آرامش و امنیت مردم توسط فراجا، اظهار کرد: امیدواریم همه توفیق پیدا کنیم که رضایت الهی و رضایت مردم را بیش از پیش در سال‌جاری کسب کنیم که طی بررسی‌های انجام شده اقدامات بسیار خوب و ارزنده ای توسط مجموعه انتظامی در استان هرمزگان انجام شده است که جای قدردانی دارد و به همه این عزیزان، خداقوت و خسته نباشید عرض می کنم.

رییس مرکز راهبردی فراجا گفت: در ابتدای سال گذشته تمامی تلاش طراحی های دشمنان این بود که ضربه و خدشه ای به امنیت داخلی کشور وارد کنند که با هوشیاری و آمادگی بالا غفلتی نداشتیم و هیچ گونه غافلگیری انجام نشد و با وجود همه تلاش های شبانه روزی دشمنان برای خدشه دار کردن امنیت داخلی، بدون هیچ گونه مشکل امنیتی، بیشتر مراسم و مناسبت های مهم سال گذشته به خوبی انجام شد.

سردار بختیاری خاطرنشان کرد: بنا به طراحی و برنامه ریزی دشمنان نظام، قرار آن ها بر این بود که یک سال سختی برای ما در کشور باشد، اما به لطف خدا و هوشیاری مردم و تدابیر و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب، این قضیه معکوس شد و این سختی به دشمنان و بدخواهان نظام برگشت.

این مقام عالی انتظامی کشور، مقابله ریشه ای با قاچاق و کاهش تصادفات و متوفیان ناشی از تصادفات را از مهمترین اولویت های فراجا در سال جاری عنوان کرد و اذعان داشت: باید تمامی تلاش ها به‌کار گرفته شود و کاهش جانباختگان ناشی از تصادفات باید با جدیت پیگیری و دنبال شود تا بتوانیم مردم را از این آسیب و تهدید جدی دور کنیم و با برنامه ریزی و تلاش هدفمند تصادفات و فوتی های جاده ای درون و برون شهری را به حداقل ممکن برسانیم.

رییس مرکز راهبردی فراجا در پایان مقابله جدی با ارازل و اوباش، جمع آوری معتادان و برخورد با خودروهای شوتی را دیگر اولویت مهم فراجا عنوان کرد و بیان داشت: تلاش ها و عملکرد در این حوزها باید در جامعه محسوس و ملموس باشد و در بحث مقابله با سرقت نیز گشت های محله محور باید در طول سال و ایام نوروز در مناطق و محلات آلوده به صورت هدفمند و مؤثر فعال باشند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22415

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *