امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۷
صفحه نخست | اقتصادی | اهدا یک و نیم تن محصول گوجه‌فرنگی به نیازمندان بشاگرد

اهدا یک و نیم تن محصول گوجه‌فرنگی به نیازمندان بشاگرد

اخبار :
منتشر شده در ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۶

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) سردشت بشاگرد گفت: کشاورزان روستای بخش کریان میناب در طرح اطعام مهدوی، یک تن و 500 کیلوگرم محصول گوجه‌فرنگی خود را بین خانواده‌های نیازمندان این شهرستان توزیع کردند.

اهدا یک و نیم تن محصول گوجه‌فرنگی به نیازمندان بشاگرد

به گزارش پایگاه خبری قشم، ابراهیم ابراهیمی روز سه‌شنبه در آیین توزیع این محصول بین نیازمندان سردشت بشاگرد افزود: ارزش محصولات گوجه فرنگی اهدایی افزون‌بر ۴۵۰ میلیون ریال است.

وی بیان کرد: گوجه فرنگی‌های اهدایی در قالب طرح اطعام مهدوی بر سر سفره افطاری ساده نیازمندان در مساجد و همچنین توزیع بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد قرار گرفت.

رییس کمیته امداد سردشت بشاگرد یادآورشد: هممچنین پیش از این نیز در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) یک خیر جوان بشاگردی ۱۰ میلیارد ریال به این نهاد کمک کرد که این میزان کمک نقدی به حساب ۵۰۰ نفر از ایتام واریز شد.

طرح اطعام مهدوی تا پایان ماه مبارک رمضان در هرمزگان ادامه دارد و خیران و افراد نیکوکار می‌توانند از طریق درگاه‌های کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷* و یا شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۴۸ در این طرح مشارکت کنند.

در قالب این طرح، در نیمه نخست ماه مبارک رمضان تعداد ۴۶۹ هزار و ۹۵۹ پرس غذای گرم، ۵۷۱ هزار و ۹۶ افطاری ساده و ۲۲ هزار و ۸۶۷ سبد معیشتی به ارزش یک هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال بین نیازمندان هرمزگانی توزیع شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22763

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *