امروز : ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۶:۰۱
صفحه نخست | اجتماعی |  انهدام باند سارقان گازوئیل کامیون ها در هرمزگان

 انهدام باند سارقان گازوئیل کامیون ها در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۷
 انهدام باند سارقان گازوئیل کامیون ها

دستگیری باند ۱۶ نفره سارقان گازوئیل کامیون ها با هوشیاری و تلاش ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی استان   در سه عملیات انجام شد.

 به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت : در پی وقوع  دستگیری سارقان گازوئیل، کامیون ها و تریلری پارک شده در حاشیه جاده ها و مکانهای خلوت در جاده های استان را شناسایی و دستگیری عاملان سرقت های فوق در دستور کار قرار گرفت.

دستگیری ۱۳ نفر از متهمان گازوئیل در یکی از محلات قدیمی بندرعباس

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی استان با تشکیل سه تیم با تلاش شبانه روزی و گشت زنی های هدفمند پنهان و آشکار در مناطق احتمالی وقوع سرقت تعداد ۱۳ نفر از سارقان گازوئیل را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت های لازم نهایتا محل تردد و اختفاء تعدادی از آنان در یکی از محلات قدیمی بندرعباس شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در سه عملیات همزمان ۱۳ نفر از متهمان دستگیر شدند.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت : در بازرسی از مخفیگاه سارقان گازوئیل، تعدادی آلات و ادوات جرم از قبیل ۷ دستگاه پمپ برقی و ۸ عدد مشک گازوییل کشف و تعداد ۸ دستگاه خودرو متعلق به سارقان که با استفاده از آنها اقدام به سرقت گازوئیل می کردند توقیف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام انتظامی استان خاطر نشان کرد: در اجرای دستور قضایی، سارقان گازوئیلتحت نظر قرار گرفتند و در تحقیقات بعمل آمده به ۶۰ فقره سرقت گازوئیل اعتراف کردند که با حضور متهمان صحنه های سرقت بازسازی شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد : با توجه به اقرار سارقان گازوئیل مبنی بر فروش گازوییل های سرقتی به مالخران افاغنه در یکی از محورهای فرعی و حاشیه ای بندرعباس، ضمن شناسایی مکان و مخفیگاه آنان، در یک عملیات ضربتی دیگر تعداد ۳ نفر از مالخران گازوئیل های سرقتی همگی تبعه افغانستان دستگیر  و متهمان با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با قرار مناسب  روانه زندان شدند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=17721

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *