پیشنهاد سردبیرکرونا

انجام واکسیناسیون دانش آموزان هرمزگانی در مدارس

همتی، استاندار هرمزگان در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان: در ابتدا مدارس با جمعیت کم که حدود ۴۰ درصد مدارس در هرمزگان این شرایط را دارند، به صورت آموزش حضوری فعالیت خود را انجام می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس بسیار مهم و در اولویت است، باید نظارت جدی توسط فرمانداران و دانشگاه علوم پزشکی، بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس صورت گیرد.

با تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، آمادگی لازم در تمامی مدارس استان هرمزگان برای واکسیناسیون دانش آموزان، ایجاد می‌شود و با استفاده از امکانات هر مدرسه، دانش آموزان آن واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد.

با اشاره به تزریق ۸۳۶ هزار دوز اول واکسن کرونا و ۳۵۰ هزار دز دوم واکسن کرونا در هرمزگان، واکسن کرونا به اندازه کافی تامین شده و موجود است و انتظار داریم استقبال از واکسیناسیون در هرمزگان بسیار بیشتر باشد

با توجه به اینکه براساس میزان مصرف واکسن، نوبت بعدی واکسن به استان ارسال خواهد شد، این نگرانی را داریم که در صورت استقبال کم از دریافت واکسن، سهمیه واکسن اختصاصی به هرمزگان نیز کم شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا