امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۲
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای قشم و نجف‌آباد

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای قشم و نجف‌آباد

منتشر شده در ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴
تفاهم‌نامه‌ای

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از آنا از قشم، در راستای توسعه تعاملات آموزشی با محور جذب و آموزش دانشجویان غیرایرانی، برگزاری دوره‌های آموزشی و توسعه تعاملات پژوهشی تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف‌آباد و دانشگاه آزاد قشم منعقد شد.

در نشست مشترک حمید رستمی‌جاز رئیس دانشگاه آزاد قشم و فرید نعیمی رئیس واحد جامع مستقل نجف‌آباد، تفاهم‌نامه‌ای در راستای تعاملات آموزشی و پژوهشی با هدف بهره‌مندی از امکانات و روند جذب دانشجوی خارجی میان دو واحد دانشگاه آزاد اسلامی به امضا رسید.

رئیس دانشگاه آزاد قشم در این جلسه با تشریح و معرفی امکانات و دستاوردهای واحد قشم در سال‌های اخیر، درباره اهداف مورد نظر در این تفاهم‌نامه اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به‌منظور توسعه تعاملات آموزشی با محور جذب و آموزش دانشجویان غیرایرانی، ارتقای کمی و کیفی دانشکده پزشکی، برگزاری دوره‌های آموزشی و توسعه تعاملات پژوهشی با محور انجام طرح‌های تحقیقاتی تنظیم شده است.

حمید رستمی‌جاز ادامه داد: بهره‌مندی از خدمات آزمایشگاهی و بهره‌برداری از تمام امکانات اعم از آموزشی، علمی، پژوهشی، فنی و نیروی انسانی مجرب و متخصص، در راستای پیشرفت کمی و کیفی توانمندی‌ها و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های طرفین در تمام زمینه‌ها از دیگر محورهای اصلی این تفاهم‌نامه است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12330

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *