امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۹
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | امروز مراکز واکسیناسیون کرونا در استان هرمزگان تعطیل است/فعالیت تنها یک مرکز پشتیبان در بندرعباس

امروز مراکز واکسیناسیون کرونا در استان هرمزگان تعطیل است/فعالیت تنها یک مرکز پشتیبان در بندرعباس

منتشر شده در ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰
واکسن

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، دکتر حسین فرشیدی در گفت و گویی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ نفر دیگر به جمع جانباختگان کرونا در هرمزگان افزوده شدند و شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به هزار و ۹۸۹ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه با بستری شدن ۳۱۹ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار کل بستری‌ها به هزار و ۳۴۷ نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۱۴۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۴۶ نفر از آن‌ها وخیم است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۷۷ هزار و ۵۰۸ نفر در استان دز اول و ۱۲۴ هزار و ۱۴۸ نفر نیز دز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند، خاطرنشان کرد:  همزمان با عاشورا، امروز مراکز واکسیناسیون کرونا در هرمزگان تعطیل است و فقط یک مرکز در بندرعباس به صورت مرکز پشتیبان برای تزریق واکسن فعال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: برای همه افرادی که امروز نوبت دز دوم واکسن داشتند پیامک ارسال شده و این افراد روز جمعه می‌توانند برای دریافت واکسن به ۱۱ مرکز مستقر در بندرعباس مراجعه کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=6624

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات