پیشنهاد سردبیرکرونا

امروز مراکز واکسیناسیون کرونا در استان هرمزگان تعطیل است/فعالیت تنها یک مرکز پشتیبان در بندرعباس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: همزمان با عاشورا، امروز مراکز واکسیناسیون کرونا در استان تعطیل است و فقط یک مرکز در بندرعباس به صورت مرکز پشتیبان برای تزریق واکسن فعال است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، دکتر حسین فرشیدی در گفت و گویی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ نفر دیگر به جمع جانباختگان کرونا در هرمزگان افزوده شدند و شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به هزار و ۹۸۹ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه با بستری شدن ۳۱۹ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار کل بستری‌ها به هزار و ۳۴۷ نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۱۴۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۴۶ نفر از آن‌ها وخیم است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۷۷ هزار و ۵۰۸ نفر در استان دز اول و ۱۲۴ هزار و ۱۴۸ نفر نیز دز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند، خاطرنشان کرد:  همزمان با عاشورا، امروز مراکز واکسیناسیون کرونا در هرمزگان تعطیل است و فقط یک مرکز در بندرعباس به صورت مرکز پشتیبان برای تزریق واکسن فعال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: برای همه افرادی که امروز نوبت دز دوم واکسن داشتند پیامک ارسال شده و این افراد روز جمعه می‌توانند برای دریافت واکسن به ۱۱ مرکز مستقر در بندرعباس مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا