اخبار قشمپیشنهاد سردبیر

امام جمعه قشم: مسئولان در تامین تجهیزات مورد نیاز نیروی دریابانی قشم اقدام کنند

امام جمعه قشم گفت: انتظار بر این است مسئولان مربوطه در تامین تجهیزات و نیازهای نیروهای دریابانی توجه بیشتری به خرج دهند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از تسنیم از قشم، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن بزرگداشت این ایام و تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت امام علی (ع) به روز قدس و وقایع اخیر پیرامون مسجدالاقصی و قدس اشاره و افزود: مقاومت فلسطین با حمایت ایران و قطع امید از کشورهای عربی روز به روز در حال جوانه زدن و دفاع از ارزش‌های ملت فلسطین موضوعی که خواب را از چشم غاصبان گرفته و ما معتقدیم که به پیروزی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه روز قدس به خوبی و به درستی از طرف بزرگ‌مرد تاریخ اسلام امام خمینی کبیر نامگذاری شد، اظهار داشت: روز جهانی قدس و مقاومت برای یادآوری یک موضوع انسانی اسلامی است و نباید آنرا در حد موضوع ملت فلسظین و یا یک موضوع عربی تقلیل داد.

امام جمعه قشم تصریح کرد: جهان اسلام بیش از پیش نیازمند اتحاد و یکپارچگی است و نباید گذاشت مسائلی که الان در کشورهای اسلامی همه را آزار می‌دهد به نفع دشمنان با همین وضعیت به جلو برود.

حاجبی در ادامه گفت: برادران و خواهران افغانستانی سال‌هاست که در قشم زندگی و کار می‌کنند که این خود یک فرصت است اما اشتغال و سایر مسائل مرتبط اجتماعی این عزیزان نیازمند سازماندهی و مدیریت است تا شاهد بهبود وضعیت در این راستا باشیم.

امام جمعه قشم در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه دوم به فعالیت‌های نیروهای نظامی و انتظامی در قشم اشاره و افزود: جای گلایه دارد که آنگونه که مسئولان مربوطه آنگونه که باید به تامین نیازها و تجهیزات مورد نیاز این نیروها در قشم آنگونه که باید اهمیت نمی‌دهند.

وی گفت:‌ متاسفانه کماکان مشاهده می‌شود با توجه به شرایط آب و هوایی جزیره کار به وسیله این عزیزان به دلیل کمبود ساختمان و عدم ندیدن سازه‌ها و ساختمان‌ها در کانکس دنبال می‌شود که این وضعیت به هیچ وجه زیبنده نیست.

حاجبی فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه انقلاب اسلامی را گرامی داشت و افزود: سپاه آبروی نظام است و اگر امروز ایران اسلامی از اقتدار کافی برخوردار است به دلیل وجود این نیروی الهی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا